Gender:
Categories:
Size:
Manufacturers:

Zostań Z Nami

Zostań z nami

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

"Zostań z nami"

to program lojalnościowy, obejmujący wszystkich zarejestrowanych klientów, którzy dokonali zakupów produktów w sklepach internetowych jeans24h na kwotę powyżej 1000 zł.


Organizator akcjii: Skrzeszewscy sp. z o,o sp. k., program dotyczy klientów składający zamówienia w sklepach internetowych: Jeans24h.pl. jeans24h.eu, jeans24h.de i Jeansstore.pl (jeżeli zdecydują się na przekształcenie swoich danych osobistych w konto klienta).

 

 • W momencie uruchomienia nowej edyji programu w dniu 12.12.2018, przeliczone zostaną wcześniejsze zamówienia każdego zarejestrowanego klienta złożone w okresie ostateniego roku w serwisach Jeans24h.pl. jeans24h.eu, jeans24h.de i Jeansstore.pl. W przypadku spełnienia warunków programu, klient zostanie ręcznie zakwalifikowany do programu, o czym będzie powiadomiony mailem pod warunkiem, iż wyraził on zgodę na otrzymywanie korespondencji niedotyczącej procesu zamówienia (RODO).
 • Wartość produktów z nowych zamówień zostanie doliczona do puli klienta po 28 dniach od otrzymania produktu (okres karencyjny).
 • W czasie trwania programu każdy kolejny zarejestrowany klient spełniający warunek ilościowy i kwotowy złożonych zamówień będzie automatycznie kwalifikowany do programu i od kolejnego zamówienia będzie naliczany rabat wyliczony przez system.

 

 Wygaśnięcie rabatu i zmiany wysokości rabatu

 • Udzielony rabat może ulec zmiany w wypadku:
  • Spadku ilości zamówień w okresie rocznym (wysokość rabatu jest naliczana raz w miesiącu, tj. każdego 12 dnia kolejnego miesiąca, z zamówień złożonych i zrealizowanych w ciągu 331 dni.
  • Wzrosnąć w wypadku dodatkowych zamówień w okresie rocznym, jeżeli zostanie przekroczony kolejny próg rabatowy
  • Wygasnąć, jeśli w okresie rocznym nie złożono kolejnych zamówień uprawniających do otrzymania rabatu.


Wartość przyznanego rabatu:

 1. W wypadku sumy wcześniejszych zakupów z wyłączeniem anulacji, reklamacji i zwrotów powyżej 1000 zł - 7% na kolejne zakupy
 2. W wypadku sumy wcześniejszych zakupów z wyłączeniem anulacji, reklamacji i zwrotów powyżej 5000 zł - 10% na kolejne zakupy
 3. W wypadku sumy wcześniejszych zakupów z wyłączeniem anulacji, reklamacji i zwrotów powyżej 8000 zł - 15% na kolejne zakupy.


Wyłączenia: 

 • Wartość rabatu jest obliczana z wartości wszystkich kupionych produktów podlegających programowi, bez uwzględnienia kosztów transportu.
 • Organizator akcji zastrzega sobie prawo wyłączenie z akcji niektórych produktów
 • Organizator akcji zastrzega sobie prawo wyłączenie z akcji grup produktów objętych innymi akcjami specjalnymi, w tym wypadku zastrzeżenie o wyłączeniu takiej grupy zostanie podane na stronie informacyjnej danej akcji lub na karcie danego produktu.


Mechanizm działania rabatu:

 • Rabat działa automatycznie podczas składania zamówienia jeżeli złożenie zamówienia odbędzie się za pomocą konta uprawnionego do rabatu - należy się zalogować do systemu sklepowego. Suma zamówienia uwzględnia już przyznany rabat. Aby wziąć udział w programie ZOSTAŃ Z NAMI nie trzeba wpisywać żadnych kodów rabatowych.
 • Czas trwania programu: Program lojalnościowy dla stałych Klientów - "Zostań z nami" działa od dnia 01.11.2018 na czas nieokreślony. Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia programu bez podania przyczyny pod warunkiem poinformowania beneficjentów programu o zakończeniu programu, mailem, z 14 dniowym wyprzedzeniem.
 • Zmiany w programie: Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie pod warunkiem poinformowania beneficjentów programu o zmianach drogą mailową z 14 dniowym wyprzedzeniem.


Reklamacje:

 • Reklamacje na działanie programu lojalnościowego "Zostań z nami" czy kwalifikację do programu można zgłaszać tutaj
Cross Jeans Fall-Winter 2021
Kontynuuj Zakupy

Newsletter

→ Zobacz nasz newsletter

→ Anuluj newsletter

Kontakt

Skrzeszewscy Spółka Jawna Pl. Zwycięstwa 27,
28-100 Busko-Zdrój, NIP: 655-10-03-635
Tel. +48 41 378 40 38, Tel. kom: +48 668 199 911
Gadu-Gadu: @48136401

Płać jak Ci wygodnie !

Płać jak Ci wygodnie !
Opinie o Jeans24h.pl na Opineo.pl

ZAMÓWIENIA WYSYŁAMY:

Prosto do Ciebie - Kurier GLS. Darmowa przesyłka dla zamówień krajowych powyżej 100 zł.
Odbierz kiedy chcesz - Paczkomat InPost. Przesyłka 12 zł, za to całkowita swoboda kiedy i w jakich godzinach odbierzesz zamówienie
Wysyłamy kurierem Pocztexu - kurier 24 i 48, odbierz dzięki usługom Poczty Polskiej
Odbierz kiedy chcesz - tysiące miejsc, z których możesz odebrać przesyłkę - Placówka Pocztowa, Stacja Orlen a nawet kiosku Ruchu
  -0.133914   Copyright ©2021 www.jeans24h.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone.
Engine & Design © 2014-2021 Jeans24h.pl

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności abyś wiedział w jaki sposób korzystamy z powierzonych nam danych osobowych.
Używamy również cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Akceptuje politykę prywatności