Kiedy Twoim celem jest plener, to All Terrain Gear firmy Wrangler Cię tam zabierze eksploruj świat w sprzęcie, który nie idzie na kompromisy. Dowolny teren. Każdego dnia. Gdziekolwiek zaprowadzi Cię dzień, Wrangler zapewnia konsumentom trwałość, wytrzymałość i niezrównany komfort.

All Terrain Gear zapewnia funkcjonalne korzyści, których konsumenci oczekują od odzieży outdoorowej.

Nasze produkty są:

  • odporne na deszcz,

  • szybkoschnące,

  • z hydrofobowych tkanin,

  • z wentylacją z siatki, posiadają wymienne sposoby noszenia oraz ochronę UVA/UVB

ODPROWADZANIE WILGOCI

Tkanina odprowadzająca wilgoć ma dwa zadania:

  • pierwsze to szybko odprowadzić wilgoć z potu na zewnętrzną powierzchnię tkaniny,

  • drugie to szybko wyschnąć, dzięki czemu wilgoć nie wsiąka w tkaninę.

DWR

Praktycznie wszystkie ubrania przeciwdeszczowe są impregnowane DWR, czyli trwałym wykończeniem hydrofobowym. Podczas gdy wodoodporna / oddychająca membrana powstrzyma przedostawanie się wody do wnętrza kurtki przeciwdeszczowej, DWR zapobiega przedostawaniu się opadów atmosferycznych do zewnętrznej części kurtki.

UPF

Światło słoneczne obejmuje promienie ultrafioletowe (UV), a ekspozycja na te promienie może prowadzić do oparzeń słonecznych, przedwczesnego starzenia się skóry i raka skóry. Wybór odzieży, która została zaprojektowana z myślą o ochronie przed słońcem i przetestowana w celu potwierdzenia współczynnika ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym (UPF), zapewni większą kontrolę nad ogólnym poziomem ekspozycji na promieniowanie UV.

Jeans24h Wrangler Heritage May Jagger

Jeans24h Wrangler Heritage May Jagger
Jeans24h Wrangler Heritage May Jagger