Gender:
Categories:
Size:
Manufacturers:

Wymiana Towaru

Jeżeli nie trafiłeś z rozmiarem towaru lub inny towar podoba Ci się bardziej – wymień go!

Wymiana tradycyjna poprzez poinformowanie nas o chęci wymiany poprzez pocztę elektroniczną.

  1. Poinformuj nas w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru o chęci jego wymiany. Najlepiej poinformuj od razu na jaki towar chcesz dokonać wymiany abyśmy mogli go dla Ciebie zarezerwować – wystarczy wysłać na adres: sklep@jeans24h.pl email zawierający informację: numer zamówienia, towar zwracany, towar, na który zwracane produkty mają zostać wymienione.
  2. Możesz również dołączyć przygotowany formularz wymiany (https://www.jeans24h.pl/formularze/formularz_wymiany_towaru.pdf) wypełniony elektronicznie za pomocą programu Adobe Acrobat. Możesz go również wypełnić tradycyjnie i zeskanować. W ten sam sposób możesz również dołączyć dla nas dowód zakupu (paragon, etc.).

Samodzielne wykonanie procesu wymiany (dla posiadających konto klienta w sklepie Jeans24h).

  1. Zaloguj się na konto.
  2. Przejdź do „Moje konto – wyświetl zamówienia które złożyłem”.
  3. Wybierz zamówienie, w ramach którego chcesz dokonać wymiany (zamówienia z przekroczonym czasem ustawowym nie będą aktywne)
  4. Wybierz produkty, które chcesz wymienić. Kliknij PRZEJDŹ DO WYBORU PRODUKTÓW NA WYMIANĘ. Zostaniesz przekierowany na główną stronę sklepu, gdzie możesz przeglądać ofertę sklepu tak samo jak w procesie zakupowym.
  5. Na karcie produktu pojawi się dodatkowy moduł z przyciskiem "do wymiany" - wybierz interesujący Cię rozmiar i kliknij w przycisk. Operację możesz powtarzać wielokrotnie.
  6. Po wyborze produktów kliknij "Przejdź do formularza wymiany" i zakończ wypełnianie formularza poprzez "Złóż formularz wymiany" i "Potwierdź wymianę".

Odesłanie produktu wymienianego.

Wyślij nam przesyłkę na adres poniżej, możesz ją odesłać w dowolny sposób (Poczta Polska, Kurier). Koszt odesłania produktu na wymianę leży po Twojej stronie (my za to odeślemy Ci wymienianą sztukę na nasz koszt). Pamiętaj aby przesyłka była rejestrowana. W wypadku jej zaginięcia (licho nie śpi) będziesz mógł ją zareklamować, czy też śledzić na jakim etapie jest jej dostarczenie.

Pamiętaj, aby w wypadku tradycyjnego sposobu wymiany poprzez pocztę elektroniczną dołączyć formularz wymiany oraz dowód zakupu (np. paragon lub jego skan - w wypadku, jeśli wymieniasz tylko część produktów). W wypadku skorzystania z procesu poprzez konto klienta prosimy dołączyć tylko skan paragonu lub paragon.

Przesyłkę prosimy adresować:

Jeans24h.pl
Skrzeszewscy Sp. j.
Pl. Zwycięstwa 27,
28-100 Busko-Zdrój

Wymieniony towar wyślemy w możliwie najszybszym terminie i dokonamy rozliczenia ewentualnych różnic w cenach towarów.

Usługi dodatkowe - odbiór kurierski.

Możemy też odebrać od Ciebie wymieniany towar za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Koszt odebrania towaru wynosi 15 zł i leży po Twojej stronie. Aby zamówić taką usługę wyślij informację na adres e-mail: sklep@jeans24h.pl zawierającą numer zamówienia i wyraźne wyrażenie chęci skorzystania z usługi odbioru od klienta, zgodę na potrącenie 15 zł z kwoty zwrotu (jeśli wymieniasz na tańszą rzecz) lub pobrania przy dostarczeniu nowego towaru, adres z którego ma zostać odebrana przesyłka, a także datę kiedy kurier może odebrać przesyłkę (wymiany zgłoszone przed godz. 15.00 - najwcześniej kolejny dzień roboczy). Kurier będzie miał ze sobą wydrukowaną nalepkę adresową, należy tylko zapakować towar do wysyłki.

 

Mustang Jeans -40%
Kontynuuj Zakupy

Newsletter

→ Zobacz nasz newsletter

→ Anuluj newsletter

Zmień ustawienia COOKIES

Kontakt

Skrzeszewscy Spółka Jawna Pl. Zwycięstwa 27,
28-100 Busko-Zdrój, NIP: 655-10-03-635
Tel. +48 41 378 40 38, Tel. kom: +48 668 199 911
FB Messanger: @FaceBook Messanger

Płać jak Ci wygodnie !

Płać jak Ci wygodnie !
Opinie o Jeans24h.pl na Opineo.pl

ZAMÓWIENIA WYSYŁAMY:

Prosto do Ciebie - Kurier GLS. Darmowa przesyłka dla zamówień krajowych powyżej 100 zł.
Odbierz kiedy chcesz - Paczkomat InPost. Przesyłka 12 zł, za to całkowita swoboda kiedy i w jakich godzinach odbierzesz zamówienie
Wysyłamy kurierem Pocztexu - kurier 24 i 48, odbierz dzięki usługom Poczty Polskiej
Odbierz kiedy chcesz - tysiące miejsc, z których możesz odebrać przesyłkę - Placówka Pocztowa, Stacja Orlen a nawet kiosku Ruchu
Jeans24h na Facebook  -0.172004   Copyright ©2023 http://www.jeans24h.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone.
Engine & Design © 2014-2023 t2e.pl

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności abyś wiedział w jaki sposób korzystamy z powierzonych nam danych osobowych.
Używamy również cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Akceptuje politykę prywatności